Yunus temizlik firması olarak uzmanlık alanlarımızdan bir tanesi olan ofis temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz arz ve talepleri doğrultusunda esnek çözümler üretiyoruz.

Yunus profesyonel temizlik firması bünyesinde ofis temizliğinde akşam temizliği, tek seferlik temizlik ve haftalık temizliği gibi hizmetlerimizde parçalara ayrılmış çalışma sistemlerimizle temizlik sektöründe en büyük eksiklikleri kapatarak siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktayız.

Tek Seferlik Ofis Temizlik Hizmeti

Yunus kurumsal temizlik şirketi olarak ofis temizliğini; akşam temizliği, tek seferlik detaylı temizlik ve haftalık temizlik olarak üç parçaya böldüğümüzü belirtmiştik. Şimdi tek seferlik ofis temizliğini nasıl yapıyoruz kısaca bilgi verelim:

 • İlk önce ofislerdeki camları temizlemek için İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun bir şekilde çalışanlarımızı uygun emniyet kemeri ile bağlayarak can güvenliğini sağlamaktayız.
 • Çalışanlarımızın can güvenliğini emniyete aldıktan sonra ofisin tüm camları özel cam temizleyicileri ile kısa zamanda temizlenerek tertemiz edilmektedir.
 • Temizlik yaparken ihtiyacımız olan buhar makinesi, merdiven, vakum makinesi, kimyasallar ve her türlü temizlik maddeleri firmamız tarafından karşılamakta ve müşterilerimize ekstra bir masraf açılmamaktadır.
 • Ofisin tüm cam, çerçeve, masa, sandalye, mutfak lavabo ve banyo temizliği ve hijyeni profesyonel hizmetlilerimiz tarafından sağlanmaktadır,

Tek seferlik ofis temizliğinde fiyatlar ofisin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Haftalık Ofis Temizliği

Yunus temizlik şirketi haftalık ofis temizliğini şu şekilde yapmaktadır;

 • Haftalık ofis temizliği çoğunlukla haftada bir yapılmaktadır. Haftalık temizlik yaklaşık 2 ila 4 saat arası süren bir temizliktir ve rutin toz alma işlemleri ile işe başlanmaktadır.
 • Ofis görevlileri ile yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmadan tecrübeli ekipler ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır.
 • Eğer haftalık ofis temizliğinde çöp boşaltması ve bulaşıkları yıkanması gibi hususlar yapılan anlaşmaya göre yerine getirilmektedir.

Haftalık ofis temizliğinde fiyatlar yapılan işlere göre değişkenlik göstermektedir.

Yunus temizlik firmasında akşam ofis temizliği ise şu şekilde yapılmaktadır;

 • Öncelikle ofisin büyüklüğüne göre belirli sayılarda yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmakta olan tecrübeli personeller gelir.
 • Ofisin akşam temizliği çoğunlukla ofis çalışanları dağıldıktan sonra yani mesai saatlerinden sonra akşam saat 18:00 ile 20:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
 • Ofisin akşam temizliğinde de kullanılan temizlik malzemeleri tamamen Yunus firmasına aittir ve ofis yetkileri ile anlaşmalarımız bu şekilde yapılmaktadır.
 • Akşam temizliğinde ücretlendirmeler kişi başı olarak belirlenmektedir.Yunus temizlik şirketi olarak ofislerinize ve her türlü iş yerlerinize periyodik temizlik anlaşmalarında çözüm ortağınız olma çabası içindeyiz. Yaptıklarımızdan ve yapacaklarımızdan kesinlikle gözünüz arkada kalmayacaktır.

14681593_869857079713192_4247924161399928101_n 14657285_869857473046486_7191843220435695096_n