Yunus Kurumsal Temizlik Şirketi, Ankara’da kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermiştir. Teknolojiyi sürekli takip ederek her geçen gün kendini geliştirerek sunduğu hizmet kalitesini arttırmayı başarmıştır. Ankara ilinde sunduğu hizmet kalitesi bakımından en çok talep gören başarılı şirketlerin başında gelmektedir. Müşterilerin temizlik ve temizlik hizmet görevlileri konusunda ki her türlü soruları güler yüzlü ekipleri tarafından yanıtlandırılır.
Müşteri memnuniyetine odaklanan Yunus Temizlik Firması özellikle inşaat sonrası temizlik konusunda uzmanlaşmıştır. Bilindiği gibi inşaat ardında yapılan temizlik, tüm diğer temizlik türlerinin arasında en zor olan temizlik türüdür. Tadilat ve/veya inşaat ardından iş yerinizde ve/veya evinizde harç ve moloz kalıntılarının, parkeler ve fayanslarda görülen alçı kalıntılarının, kireç ve boya kalıntılarının mobilya, duvar ve zemin materyallerine zarar verilmeden profesyonel bireyler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Bu sebepten ötürü son zamanlarda müşteri memnuniyeti açısından markalaşan Yunus Temizlik Şirketi aranılan hizmet kalitesini siz değerli müşterine sunmaktadır.
İnşaat Ardından Yapılan Temizlik Adımları Nelerdir?
İnşaat ardından yapılan temizliğin başarılı olarak nitelendirilmesi için uyulması gereken 3 madde vardır. Öncelikle bir yol haritası çizilmelidir, malzemelerin tespiti yapılmalı ve iş bölümü şeması netleştirilmelidir. Böylece zamandan tasarruf sağlanarak, amaçlanan temizlik seviyesine ulaşılmak hedeflenmektedir. Firmanın bünyesinde ki ilk personel harç boya ve bant kalıntılarını önceden belirlenen kimyasal ilaç ile yumuşatarak, cam kazıyıcı ile cama zarar vermeden temizler.
Ardından firmaya özel materyaller ile camları silerek izleri yok eder. İkinci elaman ise zemin üzerinde bulunan harç, alçı, boya vb. kalıntıları yine zemine özel kullanılan kimyasal madde ile yumuşatır ve ardından noktasal kazıyıcı ile temizler. Cam temizliğinde olduğu gibi firmaya özel materyaller ile zemini siler ve izlerin yok olmasını sağlar. Üçüncü personel tuvalet için üretilen kimyasal ilaçlar ile lavabo ve WC nin fayanslarını temizler. Dördüncü eleman ise mutfakta bulunan dolapların iç ve dış temizliğinden sorumludur. Tüm bu temizlik kademlerinin ardından tüm personel tarafından son kontroller yapılarak müşterileriniz hizmetine sunmaktadır.
Hangi Temizlik Ürünleri Kullanılmaktadır?
Temizlik aşamasında kullanılan tüm ürünler Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından onaylı ürünler olup, firmaya özeldir. Her ürünün özel kullanım alanları olmak ile birlikte, kullanıldıkları alanlara kesinlikle zarar vermemektedir. En hassas alanlar da bile deformasyona sebep olmamaktadır. Temizlik piyasasında hizmet kalitesi ve profesyonel temizlik kadrosu bakımından öncü olan
Yunus Profesyonel Temizlik Firması’nın müşteriye hitap eden fiyat seçenekleri bulunaktadır. Tercih edilen temizlik hizmeti konusunda daha detaylı bilgi almak adına lütfen firma ile iletişime geçiniz.