Yaşadığımız alanların hijyeni ve düzeni önemlidir. Günümüz yoğun geçen yaşam şartlarında İnsanlar kendilerine daha fazla zaman ayırmak istemekte ve buna bağlı olarak da aldıkları hizmetin memnun edici olmasını önemsemektedirler. Ayrıca evde sizin yapacağınız temizlikle bir temizlik firmasının yaptığı ayrıntılı temizlik arasında büyük farklılıklar olacaktır.
Yunus profesyonel temizlik firması da, uzman kadrosu ve detaycı yaklaşımıyla teknoloji ve temizlik sektöründeki yenilikleri takip ederek, rahatlığınızı önemseyen bir anlayışla hizmet vermektedir. Ev temizliği konusunda da, çeşitli ve kaliteli temizlik ürünleri eşliğinde, teknolojik temizlik araç ve gereçlerimiz, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle detaylı bir temizlik programı dahilinde yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz.
Yunus kurumsal temizlik şirketi olarak memnuniyetinizi ve rahatlığınızı önemsiyoruz. Temizlik işlemi sırasında ve sonrasında Yunus temizlik şirketi hakkında olumsuz bir kanıya varmamanız için özverili ve dikkatli bir şekilde çalışmak, en önemli prensibimizdir.
Nasıl Çalışıyoruz?
Firmamız bünyesinde eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası daire temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş ev temizliği seçenekleri mevcuttur. Evinizin büyüklüğüne göre öncelikle personel sayımızı belirleyerek sizlere hızlı hizmet vermenin ilk adımını atmış oluyoruz. Tercihiniz doğrultusunda temizlik malzemesiz veya malzemeli olarak hizmet veriyoruz.
Yunus temizlik şirketi, iç-dış cam temizliği, pencere doğramalarının temizliği, tavan ve duvar temizliği ve aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin temizliği, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve yüzey temizliği ve dezenfektesi, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının silinip temizlenmesi, mutfak temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin silinmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbaz temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, tuvaletlerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması gibi temizlik hizmeti sağlamaktadır.
Bunun yanında mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği, balkon, teras veya ardiye gibi alanların zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi, parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanarak temizlenmesi gibi hizmetler sunmaktadır. Bunların dışında inşaat ve tadilat sonrası ev temizliğinde dairenizdeki moloz ve harç kalıntıları özenle temizlenmekte, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları bırakılmamaktadır. Cam ve zemindeki bant, harç ve boya gibi çıkarılması zor ürünler, özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak cama uygun kazıyıcılar yardımıyla temizlenir. Kullanılacak olan malzemeler size özeldir. Paketinden çıkarılıp, kullanıldıktan sonra atılmaktadır.
Yunus temizlik firması olarak sigortalı çalışan profesyonel kadromuzla haftanın 7 günü bütün temizlik taleplerinize açığız. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

WhatsApp Image 2017-01-18 at 16.52.31