Yaşam alanlarınızın temizliği için size özel çözüm seçenekleri sunan Yunus profesyonel temizlik firması apartman temizliği seçeneği ile özel temizlik hizmeti seçeneği sunuyor. Kapatmadıklarınızın temizliğe ihtiyaç duyduğu zaman gerekli temizlik ve hijyenik işlemleri sağlayan firmamız apartmanlarınızın merdiven ve temizlenecek alanlarını etkin şekilde temizlik işlemleri yapılır. Firmamızın sunduğu temizlik hizmetlerine yakından aktığımızda öne çıkan seçenekleri şekilde ele alabiliriz.
MERDİVEN TEMİZLİĞİ HİZMETİ
Apartman temizliği işleminde esas alan olan merdivenleriniz Yunus kurumsal temizlik şirketi tarafından uzman ekibimiz ve teknolojik alt yapımız ile özenle yapılır. Merdiven temizliği işlem uzman ekip ile yapılırken özel kimyasal solüsyonlarla temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu hizmet almak için firmamızın iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçerek almak istediğiniz hizmeti belirten bildirim bırakabilirsiniz. Merdiven temizliği periyodik olarak da yapılmakta olup belirli dönemlerle yapılarak temizlik döngüsü sağlanmaktadır. Bu periyodik temizliklerde merdiven demiri temizliği, giriş temizliği ve merdiven temizliği gibi hijyenik temizlikler yapılmaktadır.
Yunus temizlik şirketi ile posta kutusu, doğalgaz setler ve su - elektrik sayaçları gibi alanların temizliği için de ayda bir temizlik yapılarak az kullanılan alanların da temizliği ihmal edilmeyerek her bölgenin temizliği yapılmaktadır. Apartmanların baş belası olan reklam afişleri de etiket olarak kapıya yapıştırılmakta bu da görsel olarak çirkin manzara oluşturmaktadır. Bu noktada özel kimyasal ve jiletlerle bu etiketler temizlenerek bu çirkin görüntü de kaldırılmaktadır. Temizlik işlemlerinde gerekli olan su temini de sıra gözetilerek dairelerden alınmaktadır.
MERDİVEN TEMİZLİĞİNDE KULLANILAN MALZEME VE EKİPMANLAR
Yunus temizlik firması temizlik işlemlerini yaparken özel ekipmanlar ve özel malzemeler kullanarak temizlik işlemleri yapılmaktadır. Temizlik malzemeleri arasında suyu emici özelliği olan paspas ve temizlik kovası kullanılır. Ortamdaki kalıntı ve tortuları temizlemek için yüzey temizleyici kimyasal ürünler kullanılır. Temizlik işlemleri için temek malzemeler olan, çek çek, fırça ve paspas gibi özle materyaller kullanılır. Temizlik işlemlerinde sanayi tip olmayan mikrofiber bezler tercih edilir. Böylece daha hijyenik bir temizlik seçeneği oluşturulur. Tamamı mikrofiber bezlerle yapılan temizlik sonrası parfüm kullanılır.
Özel parfümler kullanılarak yapılan koku seçeneği de apartmanınıza özel bir atmosfer kazandırılacak. Asansör temizliği için de özel temizlik yapılırken kimyasal çelik parlatıcı yerine nemli bez kullanılarak asansörleriniz için hassas temizlik işlemi yapılır. Çalışanların güvenliği için de gerekli tedbirlerin alındığı temizlik hizmetlerimiz güvenli şekilde yapılırken en hassas detaylar da düşünülüyor. Bu hizmetleri ve daha fazlasına sahip olmak için firmamızla iletişime geçerek aradığınız hijyenik ortama kavuşabilirsiniz.

dis-cephe-cam-temizligi3