Temizlik her işte olmazsa olmaz unsurlardan biridir. Yaptığımız tüm işlerden sonra arta kalanların temizlenmesi gerekir. Örneğin evde yemek yedikten sonra sofradan arta kalanların biri tarafından temizlenmesi gerekiyor veya otele gittiğimiz zaman sabah otel odamızın birileri tarafından temizlenmesi gerekir. İşte Yunus profesyonel temizlik firması olarak sizin bu işlerinizi en kısa sürede yapabilmek için bünyemize işini seven ve işini layığı ile yerine getiren ekip arkadaşlarımızı bünyemize dahil ettik. Evlere ve iş yerlerine günlük veya yıllık temizlik hizmeti sunuyoruz.

Yunus temizlik firması özellikle oteller ile çok fazla işbirliği içerisinde bulunmaktadır. Ülkemizdeki birçok otel yaz aylarının sona ermesinin ardından otellerinde meydana gelen kirliliği temizlemek ve yeni sezona tertemiz bir şekilde başlayabilmek için Yunus kurumsal temizlik şirketi tercihinde bulunmaktalar. Bu otellere en kısa sürede ekip arkadaşlarımızı göndermekte ve belirtilen tüm temizlik işlerini yapmaktayız.

TEMİZLİK PERSONELİ TEMİNİ

Yunus temizlik firmasının sizlere sunmuş olduğu en önemli hizmetlerden biri de dilediğiniz kadar temizlik elemanını sizler için bulup size gönderiyoruz. Sözleşmeli çalıştırmak istediğiniz temizlik elemanlarının deneyimli ve işlerinde uzman kişiler olmalarına önem vermektesiniz. Bunun bilincinde olan bizler sizlere en az 5 yıllık temizlik tecrübesi olan ekip arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Bunlar ile sözleşme yapmak tamamen sizin elinizde olan bir durum. İster 1 yıllık ister dönemsel isterseniz de uzun ömürlü bir sözleşme yapabilirsiniz.

Firma olarak müteahhit firmaların yapmış oldukları inşaatlardan arta kalan molozları da kısa süre içinde temizleyip inşaatları kullanılır hale getiriyoruz. İnşaat sektöründe boyaların yapılması ve kapı pencerelerin takılması esnasında ortalık adeta savaş alanına dönmektedir. Bu sorunu çözmek için ekip olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunacağız. Aynı zamanda dev yazlık villalarınızı da temizlemek işini üstleniyoruz. Yazın üç ay tatil yaptıktan sonra villanızı kapatmadan önce villanızı baştan aşağı temizleyip kilidi size teslim ediyoruz.